Naši specialisté

MUDr. Elka Nyčová     -  Vyšetření z kapičky krve
                                      -  Osteopatie                                      

V roce 1983 jsem ukončila lékařskou fakultu, zařadila se do řad lékařů mikrobiologů a  začala jsem pracovat na oddělení klinické mikrobiologie, kde působím dosud. Od roku 1990 jsem se průběžně zajímala o různé směry v alternativní medicíně. Nejvíc mne zaujala metoda vyšetření kapičky krve v temném poli a získala jsem osvědčení  toto vyšetření provádět.  Zároveň jsem se zúčastnila kurzu kraniosakrální osteopatie, v roce 2011 vyhověla požadovanému standardu pro ukončení vzdělávacího programu a následně jsem v této oblasti začala praktikovat.


MUDr. Marie Lukášová     - Řízená a kontrolovaná detoxikace
                                         - Celotělová počítačová diagnostika 
                                         - Poradenství v oblasti snižování nadváhy
                                         - Cvičení při bolestech zad                                         

         Po skončení lékařské fakulty v roce 1991 jsem pracovala ve Státním zdravotním ústavu na oddělení virologie. V roce 1998 jsem se začala zajímat o doplňky stravy a jejich účinky na organismus a o rok později jsem rozšířila svou působnost na oblast ženské nadváhy. Nejprve jsem začala s korespondenčními kurzy hubnutí, poté jsme s kolegyní organizovaly v Praze Kurzy snižování nadváhy, které začínaly na 7 lokalitách v Praze (hubnutí se squashem) a přes 15 let měly vysokou návštěvnost. V roce 2003 jsem absolvovala Kurz zdravotní tělesné výchovy (Palestra), hodiny cvičení při bolestech zad provozuji na Praze 3 již přes 11 let. Zároveň jsem průběžně organizovala víkendové akce - squashové turnaje a sportovní pobyty (Kralupy nad Vltavou) a zahraniční týdenní pobyty se zdravotním cvičením (spolupráce s CK Capro). Od roku 2000 spolupracuji s firmou Finclub, od roku 2004 také s firmou Nutra Bona, především pro jejich originální, účinné a ze zdravotního hlediska čisté produkty, které se mi v mé praxi mnohokrát osvědčily.
          V roce 2012 jsem se začala zabývat EAV diagnostikou a objevila jsem metodu Řízené a kontrolované detoxikace, která funguje na principu informačním, zcela jinak než běžné doplňky stravy. Zejména mě zaujalo její použití pro detoxikaci mozku jako řídící jednotky pro veškeré procesy v organismu. Absolvovala jsem vzdělávací semináře, získala osvědčení o závěrečné zkoušce a stala se terapeutkou této metody, která je podle mne zlomová nejen pro prevenci, ale zejména pro nejrůznější chronické zdravotní obtíže.